Chat

'ERAGON' Re-Launch Sunucumuz 6 Nisan Cuma Günü 21:00'da Sizlerle.. www.theknightempire.com
 1. There are currently no users chatting.
  23 Mart 2018
  GmPowerFul @ GmPowerFul: Merhaba Sevgili TheKnighEmpire Ailesi;
  'ERAGON' Sunucumuzda Oluşan ACME Genelindeki Problemlerden Dolayı Oyuncu Azalması Yaşanmıştır Siz Değerli Oyuncularımıza Yönetim Olarak Anket Yapma Kararı Almış Bulunmaktayız. Senelerdir Siz Değerli Oyuncularımıza Bu Sektörde 1299 Hizmeti Vermiş Ve Kendimizi Kanıtlamış Bir Serverlar Olarak Yüksek Versiyon'da Aynı Kalite'de Hizmet Vermeyi Planlıyorduk. Amacımızın İlk Olarak Oyuncuya Hizmet Vermek Oldugunu Belirtmek İsterim. Yaşadığımız Bu Talihsiz Olay Herkesin Başına Gelebilecek Bir Olaydı Geldide. Sizlerden Yapmış Olduğumuz Anket Sonucuna Göre Bundan Sonraki Günlerde Nasıl Bir Yol İzleyeceğimize Siz Değerli Oyuncularımıza Bırakıyoruz. Bizleri Yalnız Bırakmayıp Bizlere Destek Olan Veya Olmayan Oyuncularımıza Teşekkürlerimizi Borç Biliriz.
  TheKnightEmpire Yönetimi.
  ANKET OYLAMASI https://goo.gl/uR1CDV
  28 Mart 2018
  GmPowerFul @ GmPowerFul: Merhaba Sevgili TheKnightEmpire Oyuncuları;
  Yeniden Açılacak 'ERAGON' Sunucumuzda GENİE Altı Macro Yasaklanmıştır Tüm Oyuncularımızın Dikkatine !
  30 Mart 2018
  GmPowerFul @ GmPowerFul: Merhaba Sevgili TheKnightEmpire Ailesi; ACME Genelindeki Problemin Devam Etmesi Neticesinde RELAUNCH Tarihini ACME Yönetim İle Değiştirme Kararı Almış Durumundayız.Bunun Başlıca Sebepleri İlk Açtıgımız Günden Bu Güne Kadar Olan Bağlantı Problemleridir. Bu Sorunun Tamamen Çözüme Kavuşturulmaması Durumunda Sizlere Acacagımız RELAUNCH Sunucumuzun Hiç Bir Anlam Ve Önemi Kalmamaktadır.Bunun Üzerine Yeni Açılacak 'ERAGON' Relaunch Sunucumuzda Tarih Olarak Değişiklik Yapılmıştır. Sizlere Daha Kaliteli Bir Oyun Hizmeti Verebilmek İçin 6 Nisan Cuma 21:00'Da Sizlerle Buluşacağiz. Verdiğimiz Rahatsızlıktan Dolayı Yönetim Olarak Sizlerden Özür Dileriz.
  4 Nisan 2018
  GmPowerFul @ GmPowerFul: Merhaba, Sevgili TheKnightEmpire Ailesi;
  Official Açılışımıza Son 2 GÜN Kalmıştır.Forum Sitesi Üzerinde GB Satişi Yeniden Aktif Edilmiştir. Yeni Başlayan Oyuncularımız İçin Client Link: www.TheKnightEmpire.com/downloads Bölümünden İndirme Yapabilirsiniz.
  6 Nisan 2018
  GmPowerFul @ GmPowerFul: Merhaba, Sevgili TheKnightEmpire Ailesi;
  'ERAGON' Sunucumuz Bugün Sizlere Kapılarını Açıyor.Alınan Epin Kodları ACCOUNT'Lariniza Tekrar Yüklenmiştir.Açılışta Sorun Yaşamamak İçin Clientlerinizi Şimdiden İndirmenizi Tavsiye Ediyoruz.

You don't have the necessary permissions to use the chat.